Starostové podporují Karla Schwarzenberga

starostové volí Karla

Starostové s motýlky přijeli do "pražského ghetta" podpořit Schwarzenberga

Zhruba stovka starostů z hnutí Starostové a nezávislí přijela do Prahy podpořit kandidaturu šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga v prezidentské volbě. Na čtvrteční tiskovou konferenci ve Sněmovně starostové i starostky dorazili ozdobení motýlkem. Tímto gestem se ztotožnili se Schwarzenbergem, který motýlka nejčastěji nosí.

Starostové volí Karla

Předseda hnutí a také šéf poslaneckého klubu TOP 09 a Starostové Petr Gazdík uvedl, že tisíc starostů se zapojí do předvolební kampaně. Chystají se podle něj se svými sousedy diskutovat a také jim napíší dopis.

„Pozvou své spoluobčany na pivo, kde jim vysvětlí, proč je Karel Schwarzenberg nejvhodnějším kandidátem na prezidenta republiky,“ uvedl Gazdík. Dodal, že pošlou šéfovi TOP 09 další milión korun na kampaň.

Schwarzenberg starostům poděkoval nejen za podporu, ale i za to, že vždy do jejich společné politiky vnášeli problémy, které skutečně trápí lidi v obcích a o kterých politici v „pražském ghettu“ nic netuší.

(Text publikován na www.novinky.cz)

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.