NÁŠ KRAJ, NÁŠ DOMOV, NÁŠ PLÁN

Jana Holcová

kandidát SLK Jana Holcová
34
50 let, Mříčná
starostka Mříčné
bez politické příslušnosti

Jako neuvolněná starostka obce Mříčná pracuji již 12 let, povoláním jsem účetní. V zastupitelstvu jsem působila druhé volební období, kdy jsem v polovině byla zvolena starostkou za místní spolek TJ Sokol. Po celé mé starostování mám štěstí na šikovné a ochotné spoluobčany a kolegy zastupitele, mimo jiné se můžeme pochlubit naším úspěchem a vítězstvím v soutěži Vesnice roku Libereckého kraje 2015.

Jsem na naši obec a její rozkvět hrdá a věřím, že se nám ji společně podaří dál rozvíjet ke spokojenosti nejen místních občanů ale i návstěvníků, kteří k nám během roku zavítají.

Do voleb vstupuji jako podporovatelka Starostů pro Liberecký kraj, lidí, za kterými jsou vidět výsledky ať už jako zkušených zastupitelů kraje nebo jako starostů v obcích, kterým stejně jako mně záleží na spokojeném životě v místech kde žijeme. Kraj, vedený Martinem Půtou a jeho kolegy, plně podporuje život jak větších měst našeho kraje, tak i menších obcí jakou je Mříčná, a proto mají moji plnou podporu.

MENU

Tento web neukládá žádné cookies ani nepoužívá jiné sledovací prvky. Jediné cookies mohou pocházet z Facebook widgetu na titulní stránce.